27.8 C
Скопје
18:07 - 14 април, 2024

(Фото) „Видете, ова е принцот Хари!“, гол во јавност и „мртов“ пијан: Светот шокиран од откриените фотографии

Поради својот темперамент, принцот Хари беше вовлечен во многу неволји уште од неговите тинејџерски денови, а медиумите и папараците едвај чекаа сето тоа да го документираат и да го објават јавно.

Најновиот скандал е секако е оној со Меган Маркл, кога ја напуштија Бакингемската палата, а ретко кој се сеќава на неговите младешки изданија кои ги полнеа весниците и ги „красеа“ насловните страници на светските таблоиди.

По цели три месеци полемики за здравјето на Кејт Мидлтон, која неодамна откри дека ѝ е дијагностициран рак, јавноста не беше задоволна од поддршката што ѝ ја даваат Меган и Хари.

Се чини дека студената врска со братот Вилијам и принцезата Кејт во овие тешки моменти беше доволна причина корисниците на социјалните мрежи да ги откопаат неговите експлицитни фотографии од минатото.

Во една објава на социјалната мрежа X се инсинуира дека Хари е склон кон истиот пол, па можеме да видиме експлицитни фотографии од него со други мажи, негови пријатели, на кои тој е полугол и ги допира, односно ги бакнува во образ.

Во други објави го гледаме Хари сосема гол, но и „мртов“ пијан.

– Сите гледате, ова е Хари – стои во описот на објавата.

Иако на сите им е познато неговото бурно минато и младоста, а и самиот еднаш призна дека се борел со загубата на мајка си, принцезата Дајана, кога имал само 12 години, многумина сепак останаа изненадени и шокирани од непристојните изданија на принцот Хари.

 

 

Слични објави

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо
Се вчитува....