20.8 C
Скопје
21:17 - 14 јуни, 2024

(Фото) Род Стјуард се шета низ Белград како целиот нормален свет: Во фармерки и патики, кој би го препознал!

Род Стјуарт, светски познатиот музичар, кој својата турнеја ја започнува со голем концерт во белградската арена, денеска е фотографиран ни помалку ни повеќе туку на Зелениот венец во Белград.

Фотографии од рок ѕвездата се појавија на официјалната веб-страница на продавницата во центарот на Белград, пред која музичарот седеше.

Во описот напишале дека музичарот бил воодушевен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sitologika (@sitologika)

– Денеска во продавницата имавме светска мега ѕвезда, Род Стјуарт, во чие друштво уживавме, а добивме и коментар „Одлична продавница, многу работи што не знаев дека ми требаат“.

Инаку, Род Стјуард својата турнеја „Последен пат“ ја отвора токму вечер со спектакуларен концерт во белградската Арена.

Слични објави

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Еспресо

Скандал во „Никогаш не е доцна“: Жика Јакшиќ ги фатил натпреварувачите во измама, веднаш ги дисквалификувал

Еспресо

Совети од Клиника „Жан Митрев“: Минимално инвазивен ласерски третман на враснато влакно

еспресо

Драгана Мирковиќ испрати порака до ќерката на Цеца Ражнатовиќ: Пејачките со години не беа во добри односи

Еспресо
Се вчитува....