18.8 C
Скопје
22:58 - 19 мај, 2024

(Фото) Јелена Карлеуша отвора онлифанс-профил, ќе позира само за возрасни: „Наскоро!“

Објавата на српската пејачка направи хаос на Инстаграм!

Пејачката Јелена Карлеуша откри дека наскоро ќе отвори страница на популарната веб-страница Онлифанс (страница за возрасни).

Веста ја објави самата пејачка на својот инстаграм профил и напиша: „Наскоро“ со логото на популарниот сајт за возрасни.

принтскрин

Поранешната сопруга на фудбалерот Душко Тошиќ неодамна се најде во центарот на скандал поради недолична објави за Црна Гора, по што нејзиниот инстаграм-профил беше хакиран. Како и да е, сега е обновен и со вест која ветува.

Слични објави

Ера Ојданиќ заврши во болница: Пејачот е итно хоспитализиран, закажана му е операција

Еспресо

(Фото) Салма Хајек на Кански филмски фестивал, неверојатно секси: Црн светликав фустан со голи рамена

еспресо

Вељко Ражнатовиќ осуден за изјавата: „Бирајте што жените…“

еспресо

На победникот на Евровизија Немо му е одземен кристалниот микрофон: „Не знам каде е сега“

еспресо

На Цеца ѝ се слоши среде концерт: „Немав кислород“

еспресо

Ѕвездено време на хороскопските знаци: Ова се вашите судбоносни години од животот

еспресо
Се вчитува....