14.8 C
Скопје
10:39 - 2 јуни, 2023

(Фото) Ивана Нол повторно го вжешти Инстаграм: „Вау, каква риба!“

Ивана Нол повторно го запали Инстаграм со нова фотографија на која позира во природа.

Следбениците не можеа да останат имуни на ваквото издание, па како и обично ја опсипуваа со низа комплименти во коментарите:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

„Воу“, „Каква риба“, „Презгодна“, „Жена од моите соништа“, „Секси“, „Многу жешка“, „Сè запали“, „Бомба“, „Секој ден се разубавуваш“.

Ивана во последно време често позира во костими за капење бидејќи очигледно е поттикната од коментарите на нејзините обожаватели.

Слични објави

(Фото) Јорданскиот принц Хусеин се ожени со убава архитектка од Саудиска Арабија: Гламурна свадба со 1.700 вип гости

Еспресо

Астро прогноза за петок, 2 јуни

Еспресо

(Видео) Излезе новиот трејлер за продолжението на „Сексот и градот“: Кери му пишува на својот долгогодишен љубовник, Саманта се појавува само во една сцена, Миранда има проблеми во врската, а Шарлот добива нова работа

Еспресо

(Видео) Шакира испрати мистериозна порака за романса со бившиот на Селена Гомез: „Херој, извонреден, прекрасен…“

Еспресо

Среќлии во јуни: Два хороскопски знаци ќе си го подобрат животот и ќе уживаат во промените

Еспресо

(Фото) Сопругата на Брус Вилис им се обрати на фановите во име на семејството: „Продолжуваме да веруваме и никогаш нема да изгубиме надеж“

Еспресо
Се вчитува....