20.8 C
Скопје
06:54 - 24 септември, 2023

(Фото) Додека Јелена Карлеуша славеше роденден: Душко Тошиќ на забава со друга пејачка

Пејачката Јелена Карлеуша вчера го прослави својот 45-ти роденден. Како што сме навикнати од неа, прославата беше повеќе од луксузна. На својот Инстаграм профил популарната пејачка објави неколку детали од луксузната забава, а она што најмногу привлече внимание се впечатливите торти. Едната торта имаше форма на планетата Сатурн, додека другата ја прикажуваше како седи на трон, јасно алудирајќи на самопрогласениот статус на поп-кралица, кој го стекна со огромниот успех на нејзиниот нов албум „Алфа“.

инстаграм

За тоа време убаво се забавува и нејзиниот поранешен сопруг Душко Тошиќ. Тој беше во друштво на уште една поп ѕвезда, Драгана Мирковиќ. Таа се огласи и на Инстаграм, објавувајќи фотографија заедно со натпис:

инстаграм

– Она кога сосема случајно ќе налеташ на драги луѓе.

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

Марина Абрамовиќ доби покана од Зеленски да биде амбасадор на Украина

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 23 септември

Еспресо
Се вчитува....