17.8 C
Скопје
01:36 - 27 септември, 2023

(Фото) Бритни Спирс „уловена“ со мистериозен маж: „Што е со скршеното срце?“

Пејачката Бритни Спирс се враќа на рингишпилот на холивудските наслови! За многумина омилената поп принцеза е фатена од папараците како се дружи со мистериозен маж на улиците на Лос Анџелес. Токму кога помисливте дека ролеркостерот на животот на Бритни не може да стане подив, таа нè води на уште едно лудо патување.

Во низа искрени снимки, принцезата на попот беше видена како крстосува околу Калабасас во нејзиниот бел мерцедес, придружувана од неидентификуван господин. Дали станува збор за случајно возење и пиење кафе, или непланиран пит-стоп на автопатот на нејзиното скршеното срце? Интригата е реална.

Во секој случај, фановите на пејачката, која пред извесно време кажа дека ѝ е скршено срцето по разводот, се прашуваат – А што е со скршеното срце?

Заплетот се згуснува ако се земе предвид дека Бритни моментално се движи низ немирните води на разводот со нејзиниот сега веќе отуѓен сопруг Сем Асгари. Тие двајца беа олицетворение на #CoupleGoals, но се чини дека бајката доби неочекуван пресврт. Гласините велат дека Сем, солиден кандидат за титулата „сопружник на годината“, наводно го открил наводното неверство на Бритни со нејзин вработен, и тоа под нивниот заеднички покрив.

Додека приказната се развива, да не заборавиме на историјата преполна со драма што го опкружува животот на Бритни. Од избричената глава до лудилото на папараците кои трчаа по неа, на пејачката секако не ѝ е непознат безмилосниот сјај на рефлекторите. И сега, додека мрежата на тајност се згуснува, фановите не можат а да не се запрашаат какви други изненадувања им подготвува ѕвездата.

И додека Бритни ужива во новото машко друштво, Сем, е во потег од разводот да направи најсочна теленовела, а наводно се насочил кон оспорување на нивниот предбрачен договор. Среде овој холивудски ураган, едно е јасно: Бритни Спирс продолжува да го привлекува вниманието на светот. Од скршено срце до ново рандеву, таа, очигледно, не мирува.

 

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо
Се вчитува....