Сара Полсон ѝ го честиташе 78-от роденден на својата партнерка: Ти си ми сè

Од самиот почеток на нивната врска, тие беа мета на критики и осудувања. Иако живееме во навидум модерно време, тие беа осудувани затоа што станува збор за хомосексуална врска, а потоа и дека меѓу нив има разлика од 32 години.

Но, холивудските актерки се чини никогаш не се вознемирија за негативните коментари по повод нивната среќа. Напротив, како од ден на ден нивната љубов да станува се посилна.

Instagram
Instagram

Сара Полсон пред некој ден уште еднаш го потврди ова и со прекрасна честитка ѝ посака среќен роденден на својата сакана Холанд Тејлор.

По повод 78-от роденден на нејзината партнерка, холивудската актерка реши да го искористи својот инстаграм-профил за да сподели со целиот свет колку е среќна со Тејлор.

Instagram
Instagram

Сите патишта ме водат кон ова лице, тие очи, таа душал. Ти, едноставно ми значиш најмногу од сè. Ќе те чувам, дете. Денес. Утре. Засекогаш. (Ако не ти се допаѓа оваа фотографија ти си идиот, затоа немој да се лутиш кога ќе ја видиш. Јас дури и ја направив црно-бела, затоа што така повеќе ти се допаѓа. Значи, шшшшшш. Ова е совршена фотографија на една совршена личност) Среќен роденден мила“, напиша актерката.

Под нејзината честитка, на нејзините желби и се придружија и дел од познатите личности како Дебра Месинг, Криси Мец и Мишел Фајфер, како и многубројни обожаватели.

Instagram
Instagram

Сара Полсон и Холанд Тејлор ја започнаа својата врска на почетокот на 2015 година, но пред јавноста официјално ја потврдија во март 2016 година.

Преземено од Слободен Печат.

Слични објави

АМЕРИКАНЦИТЕ ЈА САКААТ ЕВРОВИЗИЈА? Еве кога планираат да се организира во САД!

Igor

Шехерезад изгледа прекрасно само неколку дена пред породувањето! (ФОТО)

Еспресо

РИТА ОРА: Ме поврзуваат со секој маж со кој ќе ме видат

Igor

Сте го виделе најмалото бикини на светот? Кендал Џенер го облече и многу ѝ се допаѓа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Наоми Кемпбел лансираше нова хит емисија на интернет: Прва гостинка – Синди Крафорд! (ВИДЕО)

Еспресо

Кендал Џенер објави фотографија со поранешното момче на својата сестра! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

16 + деветнаесет =

Слични објави

Меланија Трамп во една од најпосакуваните бои на сезоната: Совршена опуштена комбинација за пролетта (фото)

Igor

ФОТО: Одлично стилизираната дама во зрели години се облекува токму вака – Ненадминливите модни изданија на Шерон Стоун!

Еспресо

ФОТО | Лила Филиповска во бела наметка од Елена Лука го „запали“ Инстаграм!

Еспресо

Помалата сестра на Кејт Мос во ПРОЅИРЕН ФУСТАН го украде целото внимание! (ФОТО)

Igor

Ова ретко се гледа: Цеца Ражнатовиќ го покажа задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian