6.8 C
Скопје
06:13 - 4 март, 2024

„Ова е храброст“: Тања Савиќ го запали интернетот со новите жешки фотографии

Српската пејачка Тања Савиќ објави слики од бања, а се фотографирала во када и покрај туш кабина.

На фотографиите, таа не ја трга насмевката од лицето, додека позира во зелен, тесен фустан.

Според коментарите, нејзините следбеници се воодушевени од изгледот на пејачката.

„Кадата не е моја“, напиша таа во описот на фотографиите.

Фото: Инстаграм/Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/Тања Савиќ

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....