И Камила Кабељо не знае дека раскинале: Кога мислеше да ми кажеш?

Деновиве почнаа да се шират гласини дека еден од омилените парови од светската музичка сцена, Шон Мендез и Камила Кабељо, повторно се разделија. Гласините започнаа откако Мендез на Инстаграм ја избриша снимката од нивниот бакнеж.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

Нивните фанови се загрижија, па парот одлучи да ги смири и да им каже дека е сè како што треба.

Камила на својот инстаграм-профил објави фотографија од наслов во еден весник во кој пишува дека раскинале.

„Кога мислеше да ми кажеш?“, се пошегува пејачката.

View this post on Instagram

It’s the first day of summer and the stars have aligned! This famous Leo and Pisces pair have met up like never before! To celebrate, we’ve got @shawnmendes and @camila_cabello fronting a special digital cover. See the full shoot now (link in bio). *Are you a super fan? We’ve got a special collector’s zine just for you. 👀 vmagazine.myshopify.com — Photography @justinrcampbell Fashion @christianstroble Makeup: @ash_kholm Hair: @dimitrishair Manicure: @jolene.b.nails Grooming: @heyannabee for @exclusiveartists using @bumbleandbumble and @kyprisbeauty Casting: @starworksgroup @itboygregk (1) #ShawnMendes wears top and pants Emporio @Armani. Ring Shawn’s own. #CamilaCabello wears bodysuit Emporio @Armani. Skirt @Fendi. Earring @Versace. (2) Shawn wears top @ysl by @anthonyvaccarello. Necklace Shawn’s own. (3) Camila wears top @jbrandjeans. Earring @bulgariofficial. Necklace @tiffanyandco.

A post shared by V Magazine (@vmagazine) on

Слични објави

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Еспресо

УПС, ѝ испаднаа ГРАДИТЕ: Фустанот на манекенката два броја поголем? (ФОТО)

Igor

Карлеуша во најатрактивниот фустан досега (ФОТО)

Igor

ЗА ФИТ ТЕЛО: 4-минутни вежби кои заменуваат еден час вежбање во теретана (ВИДЕО)

Igor

Сите зборуваат за нив: Вака изгледаат златниот фустан на Цеца и проѕирниот на Анастасија (ФОТО)

Igor

Поранешниот сопруг на Северина се огласи по информацијата дека физички го злоставувале нивниот син (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

3 × оне =

Слични објави

ТУКА СЕ СОКРИЈА Меган Маркл и принцот Хари: Божиќ од бајките! (ФОТО)

Еспресо

Погледнете што прават Пандев, Николов и Ристовски во време на коронавирусот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Турската султанка заедно со италијанскиот заводник!

Еспресо

Тамара ненајавена во ревијалниот дел на „Макфест“

Igor

Вака жешката навивачка на Милан се бори со коронавирусот (ФОТО)

Еспресо

Ќе заборавите на коронавирусот кога ќе ги видите овие фотографии на Јелена Карлеуша! (ФОТО)

Васко Спасоски