ФОТО | Ретко го покажува семејството: Ноне покажа од кого ја наследила убавината

Велешанката Ноне Неделковска која пред неколку години се појави на македонската музичка сцена одамна не се занимава со музика, но изгледа дека ужива во својата нова професија. Ноне подолги години работи на брод, уживајќи во бројните патувања низ светот.

Фото: Инстаграм

Поради ситуацијата со пандемијата на коронавирусот Ноне извесно време престојува во родниот Велес од каде сподели фотографија од домашната атмосфера.

Таа ретко го покажува своето семејство, но овој пат реши да се пофали со својата мајка, споделувајќи нивна заедничка фотографија, на која напиша „Мама“. Иако бојата на нивните фризури се разликува, сепак не можеме да не забележиме дека Ноне неверојатно наликува на својата мајка.

Фото: Инстаграм

Слични објави

СУЕВЕРНИОТ ТОМ КРУЗ: Каков проблем има актерот со бројот 33?

Igor

Славниот пејач со слика во мрежести чорапи го сруши сајтот: Досега не се памети ваква продажба на насловна страница! (ФОТО)

Еспресо

Елена Ристеска е една од ретките која може да објави ваква фотографија (ФОТО)

Васко Спасоски

Дали Меган Маркл и принцот Хари ја „засенија“ Кејт Мидлтон со новото соопштение?

Ирена Трајкова

Меган Маркл го навреди единствениот член на кралското семејство кој беше на нејзина страна!

Еспресо

ВИДЕО: Декорации во последен миг – Како набрзина да направите уникатни украси од ситници кои ги имате во домот!

Еспресо

Остави Коментар

два × оне =

Слични објави

Кејти Пери го намачка Орландо Блум со шлаг и на необичен начин го откри полот на бебето

Еспресо

Влатко Стефановски има со што да се гордее: Јан тргна по неговите стапки

Еспресо

Ова е нереално! Џеј Ло има двојничка која се вика Наталија (ФОТО)

Igor

Српска пејачка била исфрлена од финалето на Новак Ѓоковиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Видео хороскоп 16 јули 2019, вторник

Igor

ОВА Е ЦЕНОВНИКОТ НА МАЦА ДИСКРЕЦИЈА: Еве за што наплатувала дупло! (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian