24.8 C
Скопје
09:23 - 24 јуни, 2024

(Фото) Прво заедничко патување: Огњен Амиџиќ го напушти Белград со сопругата и синот

Српскиот водител Огњен Амиџиќ и неговата сопруга Мина Наумовиќ неодамна го добија синот Перун, по што со наследникот се вселија во луксузен стан во Белград.

Откако стана мајка, убавата водителка често ги израдува своите следбеници со фотографии од семејната идила, а така беше и овој пат.

Семејството Амиџиќ деновиве ги спакувало куферите и заминало во речиси недопрената природа во срцето на Србија, додека малиот Перун уживал на чист воздух со родителите.

Семејството излегло на прошетка, а Мина ги сподели тие убави семејни моменти.

 

Да потсетиме, по разводот со манекенката Даниела Димитровска, со која има син, Огњен стапи во врска со 17 години помладата колешка Мина Наумовиќ, а љубовта ја крунисаа со брак пред неколку месеци.

Слични објави

(Фото) Џенифер Лопез на одмор во Италија, но без Бен Афлек: Згодна и не е сама!

еспресо

Среќна недела: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во новата недела

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо

(Фото) Се огласи Јелена Карлеуша во екот на разводот со Душко: „Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се…“

еспресо

(Фото) Средба на принцот Вилијам со Тејлор Свифт: „Кошмар зад сцената“, еве ги деталите

еспресо

Сузана Манчиќ отворено за Карлеуша: Таа е безобразна, паметна и дрска жена, не знам ниту една нејзина песна

Еспресо
Се вчитува....