32.8 C
Скопје
20:31 - 15 јули, 2024

(Фото) Милош Биковиќ ѝ приреди изненадување на саканата: Балони и романтична порака на руски јазик

Српскиот актер Милош Биковиќ ја воодушевил сопругата и ѝ приредил романтично изненадување кое долго нема да го заборави.

Биковиќ стана татко пред неколку месеци, кога неговата избраничка Ивана Малиќ роди син кого гордите родители го крстија Василије.

Биковиќ сега реши да ја изненади својата избраничка и да ѝ приреди романтично изненадување со кое се пофали на Инстаграм.

Ивана го прослави роденденот, а во собата, покрај подарок, ја дочекаа и со црвен балон во форма на срце.

„Среќен роденден“, пишува на еден од балоните на руски јазик.

Фото: Инстаграм/Ивана Малиќ

Ивана гордо ги објави фотографиите на својата инстаграм сторија, а на една од нив ја гледаме убавата двојка, а Ивана се смешка покрај својот сакан во бел фустан со цвеќиња.

Слични објави

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо
Се вчитува....