4.8 C
Скопје
15:53 - 3 декември, 2023

Понудата доаѓа: Три хороскопски знаци наскоро ќе се венчаат, кои се овие среќници?

Астролозите наведоа три знаци на Зодијакот меѓу жените кои наскоро ќе добијат романтична понуда за брак од своите партнери.

Еве кои ќе бидат најсреќни!

Рак

Раковите кои се во врска можат на банален начин да добијат понуда за брак. На пример, вашиот мимчето ќе ве покани во ресторан или ќе стави веренички прстен во шолја кафе. Дури и ако не е многу романтичен амбиент, сепак ќе бидете среќни. Осамените Ракови пак, можат да одат на мини-патување каде што ќе ја сретнат својата судбина. Вашата романса ќе биде толку брза што наскоро може да добиете понуда на најнеочекуваното место и кога воопшто нема да ја очекувате.

Девица

Целото ваше внимание е насочено кон работата. Поради ова, не гледате што се случува околу вас. Треба малку да се оттргнете од рутинските работи и ќе видите дека покрај вас има личност за која сте целиот универзум. Дајте ѝ шанса да се докаже и верувајте, нема да зажалите. Ѕвездите ќе ве придружуваат за да бидете неверојатно среќни и наскоро да се венчате. И не е далеку до раѓање на деца!

Близнаци

Астролозите ве советуваат да ја промените средината. На овој начин не само што ќе ви се отворат нови можности, туку и ќе можете да се реализирате на семеен план. Ѕвездите тврдат дека личноста наменета за вас веќе доаѓа кон вас. Тоа ќе биде љубов на прв поглед. Вашата романса ќе биде толку бурна што нема да сакате да се пуштате еден со друг, а многумина веднаш ќе „скокнат во тавче“.

Слични објави

Совети од Клиника „Жан Митрев“: Шизофренија

Еспресо

(Видео) Дино Мерлин напишал три песни за новиот албум на Здравко Чолиќ: Отсекогаш се дружев со сараевскиот народ

Еспресо

(Видео) Марија Шерифовиќ: Мразам поделби, баба ми се молеше на Исус, а дедо ми беше муслиман

Еспресо

Британците реагираа на новите напади врз Кејт Мидлтон: „Колку повеќе Меган ја напаѓа Кејт, толку нејзината популарност сè повеќе расте“

Еспресо

„Целиот живот ми помина низ глава, не се плашев“: Калина Ковачевиќ ја опишува клиничката смрт и нејзината борба за живот

Еспресо

(Фото) Аца Пејовиќ е кум на Александра Пријовиќ, но не е само тој: Еве која кошаркарска ѕвезда ги венчаваше Прија и Филип

Еспресо
Се вчитува....