1.8 C
Скопје
03:41 - 21 февруари, 2024

Ги очекуваат искушенија: Два хороскопски знаци горко ќе заплачат во наредните денови 

Астролозите именуваа два хороскопски знаци кои може да доживеат доза на сериозен стрес овој викенд.

Судбината ќе ги тестира нивните сили.

Еве кои знаци од Зодијакот треба да се вооружаат со трпение.

Близнаци

За Близнаците сè ќе тргне наопаку во нивниот личен живот. Може да бидете сведоци на неверство на партнерот. И нема за неверството да дознаете од некој друг, туку вие самите ќе видите сè со свои очи. Веројатно долго време се сомневате дека нешто не е во ред во врската, а сега се ќе излезе на виделина.

Астролозите ве советуваат да се држите подалеку од луѓето кои ве изневериле. И запомнете дека најдоброто е пред вас и не треба да се задржувате на траумите и непријатностите од минатото. Подобро е веднаш да ги надминете и да свртите нов лист.

Скорпија

Скорпиите ќе имаат проблеми со блиските и оние кои се околу нив (колеги, пријатели, соработници па дури и членови на семејство). Меѓу нив има завидливи луѓе кои ќе сакаат да ве „насамарат“ за пристојна сума пари. Најверојатно, ќе постават некаква замка, а ако паднете во неа, ќе загубите поголема сума.

Астролозите предупредуваат повнимателно да ги читате документите, никому не позајмувате пари во овој период, а исто така повнимателно грижите се за вашите работи. Внимавајте, да не бидете измамени!

Универзумот ќе ги награди: Два хороскопски знаци ќе бидат опсипани со пари во јануари

Слични објави

Анабела и Луна за кавгата со Весна и Ѓоле Ѓогани: Нема потреба да се смириме, тие се големи моралисти

Еспресо

„Не ме прашувајте за Пријовиќ“: Хит одговор на градоначалникот на Сплит

еспресо

Адвокатката на Северина: Сега има чувство на олеснување, задоволна е

Еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ со сопругот славеа до зори: Цигара во рацете, алкохол на масата

Еспресо

Неда Украден на работ на солзи: Пејачката се присети на својот голем хит кој има посебно значење за неа

Еспресо

„Сега одам до крај“, се огласи Северина: Судот ѝ го врати синот

Еспресо
Се вчитува....