14.8 C
Скопје
08:07 - 26 септември, 2023

Четири хороскопски знаци наскоро ќе се соочат со големи пресврти: Некои на добро, други на лошо

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот кои се очекува да претрпат големи промени во животот во септември 2023 година. Не сите од нив ќе бидат на подобро, па затоа треба да знаете за што да се подготвите.

Еве кои се на астро-листата на големи промени во животот.

Стрелецот може да го промени својот поглед. Тие ќе ги имаат сите можности за ова. Генерално, септември не им носи ништо добро, напротив, ќе станат свесни за многу нешта кои до сега ги гедале со розови очила. Некои длабоко ќе се разочараат од партнерот/ката, ќе дознаат за долго неверство, а други пак, ќе сфатат дека ја работат работата која всушност воопшто не ја сакаат. Ваквите длабоки разочарувања сепак, ќе влодат со плод и промена, која би с случила во октомври.

Девиците се на второто место. Според астро-експертите, и кај нив се може радикално да се промени но во позитивна насока, бидејќи овој знак ќе има многу среќа во септември. И во нивниот личен живот, и во кариерата, и во однос на парите, се ќе им оди на подобро.

Што се однесува до Овенот, тој ќе има најмалку среќа. Може да имаат потешкотии во семејството, вклучително и кавги со роднините. Може да ги чека дури и развод…Не е исклучено изневерувањето во врската. Може да има и опасности од отворени конфронтации на работното место кои ќе доведат до отказ.

Ниту на Раковите нема да им биде лесно бидејќи во септември може да почнат да купуваат недвижен имот и како резултат на тоа да останат без пари, но и без имот. Астролозите апелираат на голема внимателност од измами и лоши договори.

Слични објави

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

Астро прогноза за вторник, 26 септември

Еспресо

Европската комисија донесе забрана – американската Букинг и шведската е-Травели не може да се спојат, ќе рипнат цените во хотелите

еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо

(Видео) Ѕвездата на Гранд Славица Ангелова ја испеа својата прва песна „Руже и крв“

еспресо
Се вчитува....