10.8 C
Скопје
20:41 - 28 февруари, 2024

(Видео) Во градник, минијатурни гаќи и скинати чорапи: Ана Николиќ се сликала полугола од соблекувална во бутик

Српската пејачка Ана Николиќ постојано е во очите на јавноста поради своето однесување, кавгите со колегите, скандалозните однесувања, а често привлекува внимание со своите објави на социјалните мрежи.

Николиќ сега повторно шокираше. Пејачката, која е позната по својот моќен глас и прекрасните песни, објави провокативно видео од соблекувалната на еден бутик, каде е оскудно облечена.

Ана се снимила облечена во градник, искинати најлонски чорапи со точки до колена и црна долна облека. Цело време носела шешир и темни очила додека го виткала телото и ги ширела нозете, во еден момент покажувајќи го и меѓуножјето во минијатурните гаќи.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)


Да потсетиме, Николиќ неодамна направи скандал кога се скара со композиторот Горан Ратковиќ Рале, кога наводно дошло до кавга меѓу нив за време на соработката, по што наводно следела физичка пресметка.

Слични објави

(Фото) Огњен Амиџиќ не изгледа на себе: Водителот се појави со седа коса во емисија и ги шокираше гледачите

Еспресо

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

еспресо

Српска пејачка имала тежок живот: „Свирев на пазар за 300 денари“

Еспресо

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо

Пропаднати планови: Животот на два хороскопски знаци ќе биде „уништен“ на крајот на зимата

еспресо
Се вчитува....