23.8 C
Скопје
09:57 - 15 јуни, 2024

(Фото) Први фотографии од Мелина Џиновиќ по разводот: Поминува на црвено светло, фрла ѓубре низ прозорецот…

За разводот на Харис и Мелина Џиновиќ по 22 години заеднички живот не престанува да се зборува и пишува.

Додека Харис ја сподели својата страна од приказната со јавноста, Мелина се одлучи за молчење.

Екипата на „Папарацо лов“ сега ја фати Мелина Џиновиќ, која со својот скап автомобил ги прекршила сообраќајните правила, па прво поминала на црвено светло, а потоа се паркирала среде улица.

Исто така, Мелина преку прозорецот го фрлила ѓубрето во контејнерот.

Додека со другарките уживала во кафулето, не ѝ било грижа што автомобилот ѝ е паркиран на непрописно место.

Исто така, Мелина Џиновиќ е фатена пред својот бутик, каде ноншалантно пушела цигара.

Од друга страна, екипата на „Папарацо лов“ била и пред домот на Харис Џиновиќ, кој со синот прво гледал нешто околу неговиот автомобил, а потоа излегол на улица облечен само во бањарка и влечки.

Слични објави

Откриена посебната врска на Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета Втора

еспресо

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Два хороскопски знаци овој викенд ќе добијат дарежлив подарок од универзумот

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо
Се вчитува....