22.8 C
Скопје
08:10 - 24 јуни, 2024

Брутални коментари на сметка на Николина Пишек откако објави видео од куќата: Друг ти ја средува вилата која ја купивте со покојниот маж

Случајно или намерно, признавањето на Николина Пишек во видео дека новиот партнер ѝ помогнал да ја уреди кујната во вилата што ја купила со сопругот, покојниот Видое Ристовиќ, предизвика лавина коментари.

Пишек се пофали со новиот изглед на луксузниот дом, но истовремено се пожали дека кога почнала со реновирањето останала без доволно пари за да доврши.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek)

– Ова е сосема лудо, но токму затоа морам да го споделам ова со вас. Вака требаше да изгледа мојата кујна пред да се случат тие страшни работи во мојот живот, а вака изгледа сега. Се случија страшни работи, останав на средина на проектот, без доволно пари, а потоа морав да ги издвојам тие пари на некој друг начин. Ова се роди од таа ужасна ситуација! Нешто убаво, а можеби и подобро од планираното – рече Николина и додаде:

– За среќа имав прекрасен партнер кој ме придружуваше на тоа патување.

Овие нејзини зборови многумина ги сфатија како признание дека е во врска со нов маж, чиј идентитет не сака да го открие.

„Како не ви е срам, купивте вила со покојниот сопруг, а друг маж ја реновира“, беше еден од коментарите.

„Дали и тој ќе се всели во вилата и ќе живее со тебе и со ќерката на Уна Софија?“ коментираше друг.

Слични објави

Среќна недела: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во новата недела

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо

(Фото) Се огласи Јелена Карлеуша во екот на разводот со Душко: „Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се…“

еспресо

(Фото) Средба на принцот Вилијам со Тејлор Свифт: „Кошмар зад сцената“, еве ги деталите

еспресо

Сузана Манчиќ отворено за Карлеуша: Таа е безобразна, паметна и дрска жена, не знам ниту една нејзина песна

Еспресо

(Фото) Сите му завидуваат на Огњен Амиџиќ со каква убавица се ожени: Мина во тигрест фустан во ноќно изглегување

Еспресо
Се вчитува....