25.8 C
Скопје
09:50 - 24 јуни, 2024

(Фото) Го отвори семејниот албум: Јелена Карлеуша објави досега невидена фотографија од татко си

Српската пејачка Јелена Карлеуша често истакнува дека нејзината покојна мајка Дивна е нејзина најголема поддршка, а само во неколку наврати имавме можност да слушнеме детали од животот на нејзиниот татко Драган Карлеуша.

Но, сега таа одлучи да сподели на својот инстаграм-профил досега невидена фотографија од нејзиниот татко. На фотографијата Јелена позира со својот татко кога отишле на нуркање.

„Јас и татко ми“, напиша кратко пејачката.

Малата Јелена е со насмевка на лицето, а Драган е во полна опрема со нуркање. Инаку, она што веднаш се забележува е дека пејачката како девојче имала потемна боја на коса.

Слични објави

Астропрогноза за понеденик, 24 јуни: За биковите профит, стрелците ќе излезат од зоната на удобност

еспресо

(Фото) Џенифер Лопез на одмор во Италија, но без Бен Афлек: Згодна и не е сама!

еспресо

Среќна недела: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во новата недела

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо

(Фото) Се огласи Јелена Карлеуша во екот на разводот со Душко: „Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се…“

еспресо

(Фото) Средба на принцот Вилијам со Тејлор Свифт: „Кошмар зад сцената“, еве ги деталите

еспресо
Се вчитува....