12.8 C
Скопје
21:41 - 23 април, 2024

„Бев злоставуван кога имав шест години“: Познатиот пејач откри шокантни детали од детството

Пејачот Бојан Томовиќ излезе од повеќегодишната медиумска изолација во која се наоѓаше поради психички проблеми со кои се бори.

Томовиќ сега зборуваше за тешките моменти во животот за емисијата „Блиц дан“ што се емитува на телевизија Блиц.

– Моето семејство воопшто не ме разбира, секогаш бев црна овца и пред биполарен и уште од мал бев погрешно сфатен. За време на хипнозата, во болницата открија дека сум злоставуван кога имав неполни шест години. Малиот Бојан би му рекол на големиот Бојан: „Помогни ми“. Не сакам да се сеќавам на моето детство. Нешто ми вбризгуваа во вена, сè помалку ги слушав и потоа зборував за сè – изјави за „Блиц“.

– Неодамна ѝ признав на мајка ми и се фатив себеси дека се срамам што 1 признав . Бев дете, не барав тоа да се случи. Ми рекоа дека нема причина да се срамам од тоа. Веројатно ми остави трага. Не сум бил малтретиран на училиште – рече тој.

Слични објави

„Не знам како ќе заврши ова“: Марија Шерифовиќ ја откри причината зошто ја нема во „Ѕвездите на Гранд“

Еспресо

(Видео) „Дува силен ветар, ама…“: Се огласи Никола Роквиќ од патот кон Грција

Еспресо

(Фото) Први фотографии на Раста од болница: Раперот задржан поради големи болки

еспресо

(Фото) Пријател објави приватна фотографија на Дарко Лазиќ и Катарина: Вака не сме ги виделе

Еспресо

Раста итно примен во болница

Еспресо

(Видео+фото) Ќеркичката на Никола Роквиќ плаче додека се збогува со својот татко кој тргна пеш за Грција на пат долг 1.150 километри

Еспресо
Се вчитува....