9.8 C
Скопје
01:57 - 15 април, 2024

Ознака : канје всет

СветСлајдерСцена

(Фото) „Сопругата“ на Канје Вест пак претера во Италија: Наместо блуза, перница од хотелската соба врз голите гради

Еспресо
„Сопругата“ на Канје Вест, Бјанка Цензори, пак претера со голотијата, но сепак уште еднаш го покажа својот оригинален стил во облекувањето, излегувајќи во хулахопки, проѕирни...