25.8 C
Скопје
09:26 - 24 јуни, 2024

Ознака : џенифе лопез

СветСлајдерСцена

(Фото) Ни шопингот на Џенифер Лопез не остана незабележан во Париз, а каде ќе го слави утре роденденот?

Еспресо
Париз. Најромантичната двојка во моментот не можеше да го започне својот меден месец на ниедно друго место освен во најомантичниот град – Париз. А и...