25.8 C
Скопје
09:48 - 24 јуни, 2024

Ознака : џамбо

ЕспресоСлајдер

(ФОТО) „Веро“ и „Џамбо“ во Струмица – инвестиција од 3 милиони евра, ќе се вработат 70 луѓе

Еспресо
Познатите трговски брендови „Веро“ и „Џамбо“ доаѓаат во Струмица. Градоначалникот на Струмица, Костадин Костадинов денеска му го предаде одобрението за градба на сопственикот на компанијата...