15.8 C
Скопје
01:56 - 28 септември, 2023

(Видео) Тања Савиќ ужива во љубовта со 11 години помладиот Мухамед: Вљубени „до уши“

Атрактивната српска фолк пејачка Тања Савич неодамна потврди дека се верила со пилотот Мухамед Бешиќ кој е 11 години помлад од неа.

Долго време се шпекулираше за нивната врска, бидејќи српската пејачка Тања Савиќ живее во Смедерево, додека нејзиното ново момче Мухамед е во Америка поради работни ангжмани, но сега повторно се снимени заедно. Пред настапот во Нови Сад, Тања одлично се забавувала со својот сакан, па цело време пеела и играла, додека тој со љубов ја гледал и се смешкал.

Пејачката делува толку среќна, а снимката ја направи екипата на српски „Папарацо лов“. И има што да се види…

Мухамед не го трга погледот од Тања и внимателно ја следи на секој чекор.

Инаку, избраникот на Тања е родум од Бјелина, живеел во Германија и Белгија, а сега живее и работи во Америка. Иако нивната врска беше откриена на почетокот на годината, пејачката тоа го потврди дури пред неколку дена. Таа се огласи на социјалните мрежи и изјави колку е среќна.

 

Слични објави

(Фото) Џулија Робертс жената која освојува со насмевка се појави на ревија на Гучи во Милано

еспресо

Тајчи откри дека била жртва на сексуална злоупотреба: „Мислев дека тајната ќе ја однесам во гроб“

Еспресо

(Видео) Елена Велевска облече преубава венчаница, кој е младоженецот?

еспресо

Стресен е животот во Белата куќа, кучето на Бајден повторно искасало агент на тајната служба

еспресо

(Фото) Ана Ивановиќ влегува во славното друштво на тенисот, кариерата ја заврши пред седум години

еспресо

Филм за турнејата на Тејлор Свифт набргу ќе пристигне во кината во 100 земји

Еспресо
Се вчитува....