3.8 C
Скопје
20:36 - 5 декември, 2023

Шпаркасе банка во соработка со Visa со нова CASHBACK кампања

Почнувајќи од 1 ноември Шпаркасе банка во соработка со Visa започна со VIBE ON-CASHBACK кампањата, со која се најавуваат нови привилегии за корисниците на пакетот за млади. Во следните три месеци корисниците на „Vibe on“ картичките имаат можност да добијат поврат на средства на нивната трансакциска сметка.

Квалификувани за учество во кампањата се сите активни корисници на „Vibe on“ пакетот, а најбрзите 3000 корисници кои во период од 1.11.2023 до 31.1.2024 ќе направат 10 продажни трансакции со „Vibe on“ платежната картичка на Шпаркасе банка во вкупна вредност од 2 000 денари, ќе добијат еднократен поврат на парични средства во вредност од 500 денари на својата  трансакциска сметка.

Секој учесник во кампањата има право да добие само еднаш поврат на средства.

Ова е одлична можност за студентите и младите активни корисници на Vibe on пакетот да добијат дополнителен прилив од 500 денари и средствата да ги искористат за свои потреби.

Шпаркасе банка ја потврдува заложбата за инвестирање во студентите и младите. На денешната младина ѝ е потребна финансиска слобода и енергичен начин на живот за да ги оствари своите цели. Со „Vibe on“ пакетот за млади, отворање и користење на трансакциска сметка, ги мотивираме студентите и младите самостојно да управуваат со сопствените финансии и да создадат здрави финансиски навики, за одговорно финансиско дејствување  во иднина.

Движете се во одличен „Vibe on“ ритам, плаќајте и добијте еднократен поврат од 500 денари на вашата трансакциска сметка!

Верувајте во иднината затоа што Шпаркасе банка верува во вас!

#Шпаркасебанка

#ВерувајВоИднината

#VibeOnCashBack

#CashBack

#МојВајбНаМојНачин

Комерцијален текст.

Слични објави

Пристигнува „Недеља“: Објавен датумот на премиерата на филмот за Џеј Рамадановски

Еспресо

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо
Се вчитува....