19.8 C
Скопје
02:40 - 18 јуни, 2024

(Фото) Јелена Карлеуша во одбрана на Душко Тошиќ: „Би скокнала на десетмина поради него“

Пејачката Јелена Карлеуша денес ја исполни својата граѓанска должност и гласаше на Дедиње, а нејзиниот стајлинг го одзеде здивот на сите присутни.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

По гласањето, Јелена гордо им позираше на фотографите, но зборуваше и за односот со сопругот.

– Јас сум личност која секој сака да ја споменува и напаѓа. Кариери несомнено се направени од мене. Ги пуштам сите други луѓе да зборуваат за жешки теми… – рече Карлеуша и ја коментираше неодамнешната изјава на нејзиниот сопруг Душко Тошиќ.

– Изјавата која ја даде за Курир е уште една интересна приказна. Им даде на луѓето оружје во раце. Не знам шт би рекла, нека биде дека останав без текст. За таткото на моите деца никогаш не би рекла ни збор, и стојам на изјавата дека на десетмина би скокнала поради него, што и да каже тој за мене – рече Карлеуша.

Слични објави

(Фото) Брук Шилдс блесна на црвениот тепих на Тони Авардс: На нозете носеше папучки за на плажа порди операциите

еспресо

Цеца го искоментира гестот на Драгана Мирковиќ: „Фала Богу…“

еспресо

„Мојот зет ми е омилен во репрезентацијата“: По Анастасија и Цеца Ражнатовиќ замина во Германија да ја бодри екипата на Србија

Еспресо

Прослава во домот на Огњен Амиџиќ! Мина објави фотографија со бебето, а со емотивни зборови јавно му се обрати на сопругот

Еспресо

Дарко Велковски и Тамара Чуприна повторно станаа родители: Пристигна малиот Видан!

Еспресо

(Фото) Гоца Тржан објави провокативна слика од својот сопруг Раша: Вежбајте и праќајте им на вашите сопруги вакви фотографии

Еспресо
Се вчитува....