14.8 C
Скопје
10:09 - 2 јуни, 2023

(Фото) Халанд на големата шампионска прослава се појави во свилени пижами

Манчестер сити трета година по ред е шампион на Англија. По тој повод од клубот организираа прослава на која присуствуваа сите фудбалери заедно со своите придружнички, а најголемо внимание привлече Ерлинг Халанд.

Норвежанецот на прослава пристигна облечен во „пижами“, како и неговата девојка. Тоа привлече големо внимание и двојката се најде во сите светски медиуми.

 

Слични објави

(Фото) Јорданскиот принц Хусеин се ожени со убава архитектка од Саудиска Арабија: Гламурна свадба со 1.700 вип гости

Еспресо

Астро прогноза за петок, 2 јуни

Еспресо

(Видео) Излезе новиот трејлер за продолжението на „Сексот и градот“: Кери му пишува на својот долгогодишен љубовник, Саманта се појавува само во една сцена, Миранда има проблеми во врската, а Шарлот добива нова работа

Еспресо

(Видео) Шакира испрати мистериозна порака за романса со бившиот на Селена Гомез: „Херој, извонреден, прекрасен…“

Еспресо

Среќлии во јуни: Два хороскопски знаци ќе си го подобрат животот и ќе уживаат во промените

Еспресо

(Фото) Сопругата на Брус Вилис им се обрати на фановите во име на семејството: „Продолжуваме да веруваме и никогаш нема да изгубиме надеж“

Еспресо
Се вчитува....