Видео хороскоп 15 јули 2019, понеделник

Слични објави

Мишел Фајфер со тренинг против коронавирусот: Вака му даде поддршка на светот (ФОТО)

Еспресо

ХАОС ВО СЕМЕЈСТВОТО ЏОГАНИ: Ѝ ја земал песната на ќерка си за да ѝ ја подари на сопругата

Igor

МЕЃУНАРОДЕН ДЕН НА ЧОКОЛАДОТО: Тоа не е само десерт, туку чиста уметност

Igor

„Забранетата љубов“ ги руши сите бариери на Балканот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Откриено со кого вечерале Меган и Хари по „самитот на милијардерите“, а можно е да бидат дел и од доделувањето на Оскарите!

Еспресо

СМРЗНАТА, СВЕЖА, ОДГЛЕДУВАНА… Која риба е најздрава за јадење?

Igor

Остави Коментар

дваесет + четири =

Слични објави

Хороскоп за 1 јули: Бидете она што сте и сѐ ќе биде добро

Еспресо

Хејли и се заканува на Селена! Манекенката повторно ја обзема љубомора

Igor

Вкупниот буџет за Евровизија 2019: 28,5 милиони евра – Радиодифузерот земал заем од Владата

Igor

Го прослави 53-ОТ РОДЕНДЕН во бикини: Актерката не се предава на времето (ФОТО)

Igor

Болеста го направила своето: Поранешниот голем заводник изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Igor

Јелена Карлеуша го исплука Душко Тошиќ: Благодарам на сопругот кој немаше време да го гледа мојот концерт! (ВИДЕО)

Васко Спасоски