26.8 C
Скопје
13:51 - 21 мај, 2024

(Фото+видео) Еве како изгледа вилата на Јована Јеремиќ: Базен, лозје и поглед кој го одзема здивот

Српската водителка Јована Јеремиќ утрово ја отвори вратата од новата вила која нејзиното момче, бизнисменот Драган Станковиќ ја гради само за неа. Гостите кои се присутни денеска ќе уживаат во празничниот оброк, квалитетна храна, но и во воодушевувачкиот поглед кој го нуди оваа вила.

Водителката за оваа пригода облече кратко црвено фустанче, а на самиот почеток на емисијата на Тв Пинк ги поздрави синовите на Драган Милош и Михаило.

На снимките од луксузниот имот може да се види целата куќа која го носи името на водителката. Во самиот двор има огромен базен, а веднаш до него лозје.

Гледачите имаа можност да ја погледнат и храната што наголемо се подготвува за празничниот ручек, а на трпезата покрај специјалитетите од месо ќе има и слатки задоволства.

Инаку, Јована вчера проговори и откри што донеле во вилата.

– Овде беа поставени над 28 тони бел камен, заедно со овие црвени камења и растенија, за се да биде како што треба – рече Јована и додаде:

– Има и лулашка, покажете го зелениот тепих, декорацијата се уште се подготвува, работиме. Ќе има и дел за забавата, додека горе ќе се одржи празничниот велигденски појадок“, рече Јована.

Слични објави

(Видео) Никола Роквиќ утре пристигнува до целта: Пејачот откри колку милиони собра

Еспресо

Милионерите од српската естрада! Цеца заработува милиони, но и ги троши: Еве кој е најбогат

Еспресо

(Видео) Кејт Мидлтон почна да снима филм: Јавноста шокирана од потезите на принцезата

еспресо

Харис Џиновиќ прозборе за новата девојка: „Питата е готова“

еспресо

Астропрогноза за вторник, 21 мај: За девиците иритација, за скорпиите несогласувања со саканите

еспресо

МакеДокс – Повик за Докуникулци 2024

еспресо
Се вчитува....