36.8 C
Скопје
17:37 - 18 јуни, 2024

(Фото) Тони во екот на разводот од Драгана Мирковиќ „уловен“ со русокоса девојка: Романтични мигови со луксузна вечера

Бизнисменот Тони Бијелиќ кој моментно се разведува од пејачката Драгана Мирковиќ од српските медиуми е „уловен“ во кафеана како ужива во друштво на русокоса жена. Бизнисменот е видно расположен на папарацо-фотографиите.

фото српски Телеграф

Во текот на вечерта разговарале, се смееле и во еден момент заедно гледале нешто на мобилен телефон.

Тие не биле сами на масата, уште еден постар господин седеше спроти Тони, додека русокосата дама избра место веднаш до него.

Келнерот цело време бил околу нив, ги послужувал, им носел пијалоци, што може да се види на фотографиите кои ги објави Телеграф.рс (погледнете ги ТУКА).

Потсетуваме дека бизнисменот и популарната пејачка се во процес на развод и поделба на имотот. Драгана веќе го дала на суд Тони барајќи одреден одел од нивниот огромен имот. За сега, пејачката живее со двете деца во близина на Виена, во огромен замок.

(Фото) Ќе делат 100 милиони долари! Драгана Мирковиќ е најбогата пејачка, живее во замок, има возен парк вреден 3,5 милиони, а еве што друго поседува

 

Слични објави

Александра Шијакоска е прекрасна трудница: „Господ знаеше колку си им потребно на нашите срца…“

Еспресо

(Фото) Елена Стојановска стана балерина: Водителката играше во претстава во НОБ

Еспресо

(Видео) Јелена Ѓоковиќ направи роденденска журка до зори, а потоа падна во прегратките на Новак

Еспресо

„Опасен фраер е“! Марија Шерифовиќ откри кој е татко на нејзиниот син Марио, ја сподели оваа информација за него

Еспресо

Почина Стојан Андов (89) – првиот претседател на Собранието на независна Македонија

еспресо

Џенифер Лопез на одмор во Италија со Бен Афлек: Пејачката сака да го спаси бракот

еспресо
Се вчитува....