24.8 C
Скопје
08:37 - 13 јуни, 2024

(Фото) По скандалот со Бред Пит, Анџелина и ќерката Вивиен блеснаа на црвен тепих: И двете облечени во машки стил

Актерката Анџелина Џоли се појави со својата ќерка Вивиен на филмска премиера во Лос Анџелес, пишува Е! Вести.

 

Ver esta publicação no Instagram

 

Uma publicação partilhada por Just Jared (@justjared)

Анџелина Џоли на настанот се појави во црни панталони и бела маичка со имитација на вратоврска. Вивиен избра панталони и елек со сина кошула. Пред премиерата, мајката и ќерката позираа пред фотографите со актерката Кристен Бел.

Пред некој ден, Вивиен го отстрани името на нејзиниот татко од постерот за мјузиклот „The Outsiders“. Со тоа ќерката на Џоли официјално се откажа од презимето на нејзиниот татко.

Анџелина Џоли има шест деца: синовите Медокс Сиван, Пакс Тиен и Нокс Леон; ќерките Захара Марли, Шајло Нувел и Вивиен Маршелин. Сите го носат презимето Џоли-Пит, иако само три – Шајло, Нокс и Вивиен – се биолошки деца на Анџелина и 60-годишниот Бред Пит. Сепак, некои од децата веќе се откажаа од презимето на татка си (Пит), а последна во низата тоа го направи Вивиен. На 19 септември 2016 година, актерката поднесе барање за развод, но официјално беше финализиран дури во 2019 година.

(Фото) Вељко Ражнатовиќ објави фотографија од Богдана од креветот: Оваа глетка ја затекнал в зори, тој се залепил до неа

Слични објави

(Видео) Кевин Спејси низ солзи изјави дека останал без пари и куќа: „Не сум сигурен каде ќе живеам сега“

еспресо

Викенд среќници: На три хороскопски знаци овој викенд ќе им пораснат крилја

еспресо

Јована Јеремиќ за пропаднаиот брак и новата љубов: „Гатачката сè ми погоди, ролекс, автомобил, вила…“

еспресо

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо

Вака зборуваше Франсоаз Арди пред смртта: „Се надевам дека смртта ќе ми ја открие тајната на вселената“

еспресо
Се вчитува....