19.8 C
Скопје
06:16 - 24 септември, 2023

(Фото) Ќерката на Мадона шокира со фустанот на ревијата на Викторија Сикрет

Лурд Леон, ќерката на Мадона исто како и нејзината мајка е подготвена да шокира и не се колеба да провоцира, па дојде со голи гради и во танга на ревија на Victoria’s Secret The Tour во Њујорк.

Оваа 26-годишна девојка се појави речиси гола, односно само во мрежест фустан од сребрен конец.

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

Марина Абрамовиќ доби покана од Зеленски да биде амбасадор на Украина

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 23 септември

Еспресо
Се вчитува....