23.8 C
Скопје
10:07 - 15 јуни, 2024

ЖЕСТОКИ НАВРЕДИ: Те имаше во каталогот, се „даваш“ за 250 евра!

Името на Сања Станковиќ, која е позната по своите учества во реални шоуа во Србија, беше првото откриено од „каталогот“ на макрото Михајло Максимовиќ, кој неодамна е приведен поради нудење проститутски услуги на клиенти.

Во реалното шоу „Задруга“ дојде до кавга, која заврши со жестоки навреди меѓу учесниците. А сето тоа почнало само поради прибор за јадење, а на крај интервенирало и обезбедувањето.

Една од учесничките во „Задруга“ ѝ се обратила на засегнатата Сања со зборовите: „Ти си лажга, имаш секс надвор, а овде глумиш дека си лезбејка.“

Сања вратила со иста мерка, дека учесничката плаќа сексуални услуги од помлади момци, на што другата и врати:

„Во каталогот си, срце. Ќе се докажуваш на суд. Имаш секс за 250 евра. Целата си пластична.“

„Малку повеќе од тоа“, вратила Сања.

Слични објави

Откриена посебната врска на Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета Втора

еспресо

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Два хороскопски знаци овој викенд ќе добијат дарежлив подарок од универзумот

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо
Се вчитува....