20.8 C
Скопје
21:42 - 19 мај, 2024

„Жена од султана“ побегна од својот роденден: Пејачката донела неочекувана одлука и веднаш морала да реагира

Пејачката Тијана Милентијевиќ, попозната како „жена од султана“ поради својот мега хит, вечерва приреди гламурозна прослава по повод нејзиниот 25-ти роденден.

Атрактивната пејачка блесна во смарагдно зелен фустан, кој го одзема здивот со својот предизвикувачки крој.

 „Го славам мојот 25. роденден и некако никогаш не ‘почувствував’ дека треба да го прославам денот како што треба. Затоа реков дека оваа година треба да славам, многу сум нервозна… (се смее). Полека се собираат гостите, се надевам дека се ќе помине добро! Што се однесува до желбите, си посакав здравје, па љубов и многу успех во кариерата, со оглед на тоа што подготвувам мини-албум. Се надевам дека ќе помине добро“, истакнала пејачката.

 

Таа шеговито додала дека морала да побегне од сопствениот роденден.

„Морав да побегнам, да! Ми требаат добри слики за спомен и за на Инстаграм, па отидовме овде под мостот да се сликаме“, изјави таа.

Слични објави

Вељко Ражнатовиќ осуден за изјавата: „Бирајте што жените…“

еспресо

На победникот на Евровизија Немо му е одземен кристалниот микрофон: „Не знам каде е сега“

еспресо

На Цеца ѝ се слоши среде концерт: „Немав кислород“

еспресо

Ѕвездено време на хороскопските знаци: Ова се вашите судбоносни години од животот

еспресо

„Во еден момент темнината стана неподнослива“: Беjби Лазања се борел со депресија, еве како го нашол спасот

Еспресо

Сите сопруги на Јосип Броз Тито: Пред Јованка, се оженил за девојченце од Русија

еспресо
Се вчитува....