ВИДЕО | Марија Шерифовиќ призна дека фантазира за венчавката и дека сака да има дете во иднина

Во своето ново видео на „YouTube“, пејачката Марија Шерифовиќ одговараше на прашањата на обожавателите и по тој повод откри непознати детали од нејзиниот приватен живот.

Марија рече дека сонувала за својот брак, откри кога се бакнала за прв пат, како и дали би сакала наскоро да стане мајка.

– Дали сонувавте да стапите во брак? – беше едно од прашањата на фановите

„Па, да, но сигурна сум дека мојата свадба ќе биде традиционална или пак сосема спротивно, на плажа со многу коктели. И да, така би ја потпишала пресудата за себе“, одговори Марија.

– На која возраст ти се случи првиот бакнеж?

„Не можам да се сетам, но мислам дека тоа беше во основно училиште на 13, 14 години“ – откри пејачката во своето ново видео.

– Дали би сакале да станете мајка наскоро? – прашаа нејзините обожаватели.

„Секако да, но тоа понатаму и полека“ – одговори Марија.

– Дали мислите за себе како фер и добра личност? – беше едно од прашањата.

„Кога правев психоанализа, ми рекоа дека кај мене средина – нема, што значи дека или сум прекрасна, фер и добра личност или сум ѓубре невидено“ – рече Марија.

– Како се гледате себеси за 10 години? – ја прашаа фановите.

„Бидејќи сега имам 36 години, тогаш ќе имам 46. За почеток, се надевам дека и тогаш нема да бидам „јутјубер“. Тоа е број еден, дека коронавирусот ќе се реши дотогаш. Што знам! Концерти, работа, ред, дисциплина и можеби некое детско смеење или плачење од гостинската соба“ – рече Марија, а притоа потврдно одговори на прашањето дали има момче.

Слични објави

Жешката Вилдане (ФОТО)

Igor

Емина Јаховиќ конечно откри како го поднела разводот со Мустафа: Сè уште не го надминав неуспехот во бракот!

Еспресо

Во домот на Џенифер Лопез ни во карантин не е досадно: Погледнете го семејниот танц кој стана хит на социјалните мрежи!

Еспресо

Вознемирувачка снимка од убиството на глумицата: Потегнала лажен пиштол на полицијата, веднаш ја застрелале! (ВИДЕО)

Еспресо

ФОТО|10 илјади лајкови за неколку часа: Нина Бадриќ блеска на оваа фотографија!

Милена Ризовска

Надежта последна умира – Шенон Доерти одлучи да се бори до крај, верува дека ќе се излекува со „чудотворен“ лек

Еспресо

Остави Коментар

осум + 20 =

Слични објави

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Еспресо

Јованка Орлеанка: Небесните гласови ја воделе низ битките, а ја однеле и на клада, умрела како маченичка за да стане светица

Еспресо

Нора Шакири стана мајка: Добре дојде сине мој Ијан

Еспресо

Бред Пит освои Златен глобус, а ваква беше реакцијата на Џенифер Анистон (ВИДЕО)

Еспресо

Емина Јаховиќ искешира повеќе од 200.000 евра за вила во Нови Пазар (ФОТО)

Васко Спасоски

Македонката Викторија ги има „сите карти“ да биде нова Адријана Лима

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian