Бен Афлек нема среќа во љубовта: По едногодишната врска убавата Ана го остави актерот

Ана де Армас (32) одлучи дека и е доста од љубовта со Бен Афлек (48) и го остави без некоја посебна причина…

Бен Афлек (48) изгледа дека нема среќа во љубовта. Една година по страствената врска со младата Ана, заедничкиот живот во карантин, селењето во голема куќа, запознавањето со децата, прославите на родендените – тој повторно остана без девојка.

Магазниот „People“ наведува дека Ана била таа која одлучила дека и е доста од љубовта со Бен Афлек. Всушност, дека не постои ниту една особена причина зошто таа го оставила, а извори блиски до Ана наведуваат дека таа неверојатно го цени и сака Бен Афлек, но во моментот немаат исти интереси, и дека поради тоа го остава.

Фото: Профимедиа

Истиот извор тврди дека Бен сето тоа „машки“ го поднел и дека тоа нема да влијае на неговиот став да продолжи да живее здраво, што значи дека раскинувањето со Ана нема да го врати повторно на алкохолот.

Останува да видиме дали актерот ќе ја замени Ана со нова, помлада и подобра девојка или повторно ќе се заврти кон Џенифер Гарнер.

Слични објави

ХАРИ СИ ГО „ПОДБРА“ СЕМЕЈСТВОТО: Меган само седела и молчела

Igor

Плус сајз блогерка ја КОПИРА СЕКОЈА КОМБИНАЦИЈА на Меган Маркл: Нејзиниот Инстаграм профил е ЧИСТА ИНСПИРАЦИЈА (ФОТО)

Igor

Хари и Меган по Мегзит: Сами ги тегнат куферите и веќе не летаат со приватен авион (ФОТО)

Еспресо

Емотивна исповед на Миле Кузмановски: Ќе беше жално да го оставам микрофонот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Поранешната девојка на Ед Ширан ќе се омажи за негов „двојник“

Еспресо

Ова се вика упорност: Фан го бркал Крис Хемсворт со мотор само за да добие автограм! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

седумнаесет + 1 =

Слични објави

Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ во сред зима се соблече во бикини (ФОТО)

Васко Спасоски

Ја гризеше и бакнуваше по лицето: Водителката Лила откри со кого разменува нежности (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Стивен Кинг за коронавирусот: Како никој не ја предвиде епидемијата? За ова веќе имам пишувано!

Еспресо

ФОТО: Каролина Гочева низ фотографии ги покажа убавите моменти од 2020 година!

Васко Спасоски

700.000 „лајкови“ како од шега: Бритни Спирс се соблече во бикини и покажа дека е „риба“

Igor

Ѓоковиќ во прегратка со најзгодната Хрватка – Најубавата новинарка воодушевена од Србинот (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian