Луна Џогани откри за лошата здраствена состојба: „Вистина е…“ (ФОТО)

Иако помисливте дека сите коцки и се наредија, на Луна Џогани не и е баш сјајно.

Нејзината мајка Анабела открила дека крвната слика на Луна е многу лоша и дека скоро посетила нутриционистка за да го реши овој проблем.

– Ова е вистина. За сите оние што се „загрижени“ со мојот изглед. Благодарам многу на мојата драга која се грижи за мене и моето здравје – напишала Луна на Инстаграм.

Фото: Принтскрин

Слични објави

Ниту Ирина, ниту Гага – Бредли Купер во врска со 8 години постара актерка?

Igor

Поради коронавирусот одложена премиерата на четвртото продолжение од „Матрикс“

Еспресо

Познатите Хрвати се во шок по земјотресот: Врескав од страв, сè уште се тресам! (ФОТО)

Еспресо

Македонскиот актер и пејач од самоизолација го објави неговиот најнов спот кој го снимаше во Барселона (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Само кажете го ова и секој маж ќе полуди за вас: Пет реченици кои НЕНОРМАЛНО ГИ ВОЗБУДУВААТ!

Igor

Солена торта на италијански начин (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

13 − шест =

Слични објави

Видео од последното обраќање на Фреди Меркјури до фановите: Упати само неколку зборови кои болат и денеска

Еспресо

СРБИЈА ВО ШОК: Која е главната проститутка на српската естрада?

Igor

Српска пејачка во стан криела арсенал оружје! На Инстаграм има слики со Аца Лукас, Буба Корели, Џала Брат и многу други (ФОТО)

Igor

Критичарите остри за стајлингот на Селин Дион: Модата е за поигрување, ама ова е навистина премногу! (ФОТО)

Еспресо

Кога е вистинското време за купување чевли?

Igor

ТИЈАНА откри со кого ТАМАРА ќе снима дует

Igor