17.8 C
Скопје
16:33 - 3 март, 2024

(Фото) „Жена од султана“ само за возрасни: „На мене само сол“

Пејачката Тијана Милентијевиќ која се прослави со хит песната „Султановата сопруга“ (Жена од султана) замина на егзотична дестинација и побегна од зимата.

Атрактивната пејачка деновите ги поминува на плажа и токму таму се направени фотографиите кои оставаат апсолутно без здив.

Тијана реши да ја разгори фантазијата, па направи пози само за очите на возрасните.

Таа позираше во танга бикини, а нејзиниот задник е апсолутно во преден план.

„Само сол на мене, а таа сол тебе ти е слатка“ – напиша Тијана инспирирана од текст на хитот на Јелена Карлеуша.

 

Слични објави

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо

Достоинствено: Како Бресквица го прифати поразот на Беовизија

еспресо

Астропрогноза за недела, 3 март: За Лавовите трошоци, за Биковите убаво изненадување

еспресо

Теја Дора ќе ја претставува Србија на Евровизија: Бресквица ја освои публиката

еспресо
Се вчитува....