20.8 C
Скопје
08:36 - 15 јуни, 2024

Два хороскопски знаци на крајот на мај горко ќе плачат: Еве кој се најде на „црната листа“

Судбината ќе ги тестира нивните сили.

Астролозите именуваа два знака од Зодијакот за кои доаѓа „црна низа“ во животот. Ги очекуваат препреки и предавства кои силно ќе ги погодат.

Јарец

Јарците можат да останат без партнер. Вие сте многу затворени луѓе на кои им е тешко да најдат заеднички јазик со другите. Да, можете да ја пронајдете вашата љубов, да се обидете да изградите врска, но тешко дека ќе бидете среќни додека не научите да гледате на животот пооптимистички и да правите поголеми планови, наместо да живеете од денес за утре. Научете да уживате во малите нешта.

Треба да ги земете предвид и потребите на другите луѓе за да се чувствуваат удобно во односот со вас. Поработете на траумите од детството и оставете ги засекогаш минатото. Можеби тогаш ќе ви биде полесно и ќе преиспитате некои работи закопани длабоко во вас.

Близнаци

За близнаците почнува „црна низа“ денови. Тоа ќе биде поврзано со неколку области од вашиот живот – работа и личен живот. Често, не можете правилно да поставите приоритети, поради што едно од областите постојано страда.

Време е да се сфатите себеси и да пронајдете рамнотежа. Ако не го направите ова, тогаш ризикувате да стигнете до самото дно – да останете и без партнер и без работа. Никој нема да ви подаде рака за помош, бидејќи туѓите проблеми никому не му требаат.

Љубовно лето за хороскопските знаци: Љубов меѓу пријателите за близнаците, драматична врска за лавовите…

Слични објави

Два хороскопски знаци овој викенд ќе добијат дарежлив подарок од универзумот

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Еспресо
Се вчитува....