21.8 C
Скопје
02:42 - 13 јуни, 2024

(Видео) Ноќно капење во базен: Јована Јеремиќ го покажа мускулестото тело на дечкото

Водителката Јована Јеремиќ не крие дека е емотивно исполнета и среќна во врската со новиот дечко, бизнисменот Драган Станковиќ.

Таа постојано потенцираше дека по разводот со Воислав Милошевиќ нејзините критериуми за емотивен партнер се високи, како и дека знае колку вреди. Таа истакна дека Драган е првиот маж кој е целосно прилагоден на неа, и дека на него може да се потпира во секој момент, што сега и е најважно.

Сега таа ја сподели нивната приватност. Јована покажа како уживаат во вилата која го носи нејзиното име, а потоа го сними Драган во костим за капење. Тој пливаше и и пееше песна. Додека во позадина свиреше песната „Јована, љубав моја“, посветена на водителката на „Пинк“, Драган скокаше околу базенот, ги ширеше рацете и ѝ испраќаше бакнежи и срца на Јована.

„Отсекогаш сум ги сакала храбри, а тој е тоа. Само храбрите никогаш не се мачеле со мене. Лаву мој“, напиша Јована.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

Слични објави

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо

Вака зборуваше Франсоаз Арди пред смртта: „Се надевам дека смртта ќе ми ја открие тајната на вселената“

еспресо

Жешки детали од спалната соба: Милица Тодоровиќ откри колку пати водела љубов за 24 часа

Еспресо

(Видео) Нивес Целзиус се разголи покрај базен и предизвика воздишки: Покажа многу повеќе од тетоважите

Еспресо

(Фото) Јелена Ѓоковиќ вози велосипед во нива, во фустан со пруги, без трошка шминка: Вака ужива со Новак по неговата операција

Еспресо
Се вчитува....