Мила Кунис открива како изгледал нејзиниот прв бакнеж: Дали сум првиот човек што си го бакнала?

Мила Кунис и Ештон Качер почнаа да се забавуваат во 2012 година, а оттогаш нивната љубов стануваше сè посилна.

Се венчаа на прекрасна церемонија во јули 2015 година. Сега имаат две деца – ќерката Вајат Изабел Качер и синот Димитри, и како што и самите велат, живеат како во бајка.

Ештон и Мила всушност првпат се сретнале на сетот на серијата „Луди седумдесетти“. Во една епизода снимена во 1998 година, тиа морале да се бакнат.

Подоцна, Мила открила дека овој бакнеж со Ештон, нејзиниот сегашен сопруг, всушност бил првиот во нејзиниот живот.

Profimedia

Во едно интервју, Мила призна дека во тоа време веќе имала симпатии кон Ештон и дека била многу нервозна за тој бакнеж за време на снимањето:

– Размислував: „Тој е толку симпатичен, како модел на Келвин Клајн“. А потоа слушнав дека треба да го бакнам. Бев толку нервозна. Бев многу заљубена во него. Ештон беше многу фин, се шегуваше со мене и ми даде некои убави комплименти.

Но Ештон не знаел дека тоа е првиот бакнеж на Мила:

„Дали сум првиот човек што го бакна? О Боже, не знаев! Мило ми е што не знаев, бидејќи во спротивно ќе бев премногу нервозен. А и бев нервозен. Таа беше толку кул, се однесуваше како тоа да го правела илјадапати претходно. Имав пеперутки во стомакот. Мислам, тука е таа слатка девојка и морам да ја бакнам. Голем притисок!“

Profimedia

Слични објави

Изгледа ќе има трета среќа! На Коки Јанков му пропадна и вториот брак? (ВИДЕО)

Igor

Таа позира топлес, а тој ја „фаќа“ за гради: Најпознатата бугарска старлета се опушти (ФОТО)

Васко Спасоски

Испил вијагра, а после го снашол најлошиот кошмар на секој маж

Igor

Се сеќавате ли на БАЛИ БЕГ? Го сменил имиџот, ПОГЛЕДНЕТЕ како изгледа сега!

Igor

СТРИПТИЗ И ЧУДНИ КОМБИНАЦИИ: Лејди Гага и Хари Стајлс главни на Мет галата 2019 (ВИДЕО)

Igor

„Ти имаш 46 години?“ – Кејт Бекинсејл со фотка во бикини ги изненади сите! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

1 + 14 =

Слични објави

Малку луѓе ја знаат оваа тајна: Еве за што служи овој мал детаљ на вашата јакна (ФОТО)

Igor

Хрватската тенисерка го запали Инстаграм: Има повеќе секси фотки отколку победи во кариерата (ФОТО)

Igor

Што кажува за вас изборот на омиленото кафе?

Igor

ВИСТИНСКИ СРАМ: Се појавила на црвен тепих, никој не знаел која е таа

Igor

ЛУНА ЏОГАНИ го објави првиот спот: Веднаш ја нападнаа дека ЈА КОПИРА АНАСТАСИЈА (ФОТО)

Igor

Space Motion за старт на Intermezzo Music Rituals

Васко Спасоски