ФОТО: Викториа Лоба ужива на Копаоник

Нашата пејачка, Викториа Лоба на својот инстаграм – профил објави прекрасни фотографии.

Instagram
Instagram

Овие празнични денови Викториа ги поминува во нашата соседна земја на Копаоник и ужива во зимските спортови.

Instagram
Instagram

Лоба објави мини  – галерија од зимската идила, а таа ја надополнува целата убавина на фотографијата облечена во ски – опрема.

Instagram
Instagram

Под фотографиите Лоба напиша: „Don’t worry, ski happy“.

Instagram
Instagram

Покрај скијањето, Лоба уживаше и во добра храна која ја сподели како стори објава.

Слични објави

Мараја Кери се согласила да ја пее „Кен Ли“ на својата турнеја: Пејачката го објавила познатото ХИТ ВИДЕО на друштвените мрежи (ВИДЕО)

Igor

Селин Дион ја отвори душата: Никогаш во животот не сум бакнала друг човек! (ВИДЕО)

Еспресо

Брук Шилдс: Навредена сум, ќерките ме испраќат на пластична операција

Igor

Се породи ќерката на Дино Дворник: Познатата блогерка сега ќе пие пиво! (ФОТО)

Васко Спасоски

ДНК гости на концертот на Сара Јо во Скопје – картите се распродадени! (ВИДЕО)

Igor

Опра Винфри за љубовната врска долга 34 години: Да се омажев за него нашата љубов немаше да успее!

Еспресо

Остави Коментар

четири + 6 =

Слични објави

Кој хороскопски знак лесно простува, а кој никогаш не простува?

Igor

Анџелина Џоли ќе стане мајка по седми пат!

Еспресо

Петар Грашо во „Еден на Еден“ откри поради кого почнал да пее! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Мадона (60) се однесува како незрела тинејџерка: На сите им беше непријатно да ја гледаат! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Почина мајката на Небојша Глоговац од тага по него (ФОТО)

Igor

Забавите, алкохолот и дрогата за неа се минато: Кејт Мос денес живее сосема поинаков живот! (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian