36.8 C
Скопје
17:05 - 18 јуни, 2024

Никол Кидман во жешка сцена со 20 години помлад актер: Откако уринираше врз него, повторно заедно во бурна афера

Познатите актерски имиња 12 години по филмот „The Paperboy“ повторно се во ист филм, но сега ги гледаме во експлицитни сцени.

Никол Кидман и Зак Ефрон повторно глумат заедно. Овојпат тие се главните актери во продукцијата на „A Family Affair“ , чија премиера се очекува следниот месец на Нетфликс. Во претходниот филм уринираше врз Ефрон кој го искаса медуза, а сега иако немаат такви „бизарни сцени“, имаат бурна афера.

Ликот кој го игра Никол Кидман се впушта во романтична врска со шефот на нејзината ќерка, кој го игра многу помладиот Ефрон, кој е 20 години помлад од актерката. Во смирената сцена се гледа како австралиската актерка го приклештува Ефрон за ѕид, пред да го стави на креветот и да му ја скине кошулата.

Слични објави

Александра Шијакоска е прекрасна трудница: „Господ знаеше колку си им потребно на нашите срца…“

Еспресо

(Фото) Елена Стојановска стана балерина: Водителката играше во претстава во НОБ

Еспресо

(Видео) Јелена Ѓоковиќ направи роденденска журка до зори, а потоа падна во прегратките на Новак

Еспресо

„Опасен фраер е“! Марија Шерифовиќ откри кој е татко на нејзиниот син Марио, ја сподели оваа информација за него

Еспресо

Почина Стојан Андов (89) – првиот претседател на Собранието на независна Македонија

еспресо

Џенифер Лопез на одмор во Италија со Бен Афлек: Пејачката сака да го спаси бракот

еспресо
Се вчитува....