13.8 C
Скопје
18:18 - 23 април, 2024

(Фото) Пред Јелена Розга, синот на Тончи Хуљиќ ја љубеше оваа убавица: Го крие љубовниот живот како змијата нозете

Хрватската пејачка Јелена Розга се почесто се поврзува на романтичен план со синот на Тончи Хуљич, Иван, кој е инаку 11 години помлад од пејачката. Јелена и Иван неодамна повторно беа „уловени“ заедно, но двајцата засега не ја потврдуваат евентуалната романса.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivan Huljic (@hulja17)

Кога станува збор за синот на хитмејкерите Тончи и Вјекослава Хуљиќ, Иван Хуљиќ, во хрватската јавност е познато дека тој го крие својот љубовен живот како змијата нозете. Имено, Иван е постариот, срамежлив син на познатиот брачен пар, чии славни родители одлучија да го вклучат во музичката машинерија. Така, тој уште од мали нозе покажал афинитет и љубов кон компонирањето музика.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivan Huljic (@hulja17)

Покрај тоа што медиумите постојано Иван го поврзуваа со успешната пејачка Јелена Розга, имаше уште една интересна девојка во своето не така далечно минато. Станува збор за убавицата Ана Горета со која беше „уловен“ како се бакнува среде ноќен клуб во 2010 година. Ана е позната манекенка и носителка на титулата Бест Модел на Далмација.

Принтскрин, инстаграм

Ана своевремено ја демантираше веста дека се во љубовна романса.

 

Слични објави

(Фото) Пријател објави приватна фотографија на Дарко Лазиќ и Катарина: Вака не сме ги виделе

Еспресо

Раста итно примен во болница

Еспресо

(Видео+фото) Ќеркичката на Никола Роквиќ плаче додека се збогува со својот татко кој тргна пеш за Грција на пат долг 1.150 километри

Еспресо

(Фото) Марко „Дај побрзај“ стана татко: Се родија близнаците Вања и Веда

Еспресо

(Фото) Прошталната порака на ќерката на Бојана Јанковиќ ја кине душата: Наследничката на покојната водителка се скрши! 

Еспресо

(Фото) Дали ќе го препознаете? Ќерката на Ален Делон сподели како изгледа денес

еспресо
Се вчитува....