ФОТО: Антониа Гиговска во кратки панталони ужива на снегот

Антониа Гиговска на својот инстаграм – профил објави фотографии како ужива на снегот.

Instagram
Instagram

Локацијата е откриена, Антониа заедно со момчето Иван Јованов и пријателите ужива на Попова Шапка бидејќи снежната покривка во градот се стопи.

Instagram
Instagram

Антониа е облечена во син едноделен комплет, очила за скијање и „moon“ чизми, а интересното е што комплетот е со кратки ногавици, но сонцето и љубовта се тука да ја стоплат нашата млада пејачка.

Слични објави

Видео хороскоп за 4 јуни 2019, четврток

Igor

ПРЕУБАВАТА КОСОВСКА АКТЕРКА со жежок фустан МАМЕШЕ ПОГЛЕДИ на фестивалот во Пула (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Зелена маска која ќе ви го освежи изгледот

Igor

Кеба доживеа несреќа! Пејачот повреден за време на снимањето, трпел болки, па завршил на ургентно!

Igor

„Срце мое слепо“: Карлеуша го „пецна“ Саша Поповиќ, па тој урнебесно и возврати! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Рита Ора побегна на село од коронавирусот

Еспресо

Остави Коментар

5 × 1 =

Слични објави

5 симптоми кои се припишуваат на загадувањето на воздухот, а всушност се показател на нешто друго

Васко Спасоски

ФОТО: Погледнете ја Цеца Ражнатовиќ како бебе: Во раце ја држат нејзините родители!

Васко Спасоски

Мајли Сајрус преферира онлајн секс, за да не се зарази од коронавирусот: До неодговорните упати јавна критика!

Милена Ризовска

Лејди Гага во танга се шеташе на тераса: Папараците имаа што да „фатат“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Откриена содржината на емотивното писмо на принцезата Дајана: Ја претчувствувала судбината на помладиот син?

Еспресо

Погледнете што направи Лила Филиповска по распитот за случајот „Рекет“ (ВИДЕО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian