Ешли Грем позираше целосно гола само неколку дена пред породувањето (ФОТО)

Плус сајз моделот Ешли Грем не се срами од вишокот килограми и стриите кои ги собила во бременоста.

А сето тоа го покажа со објавата на фотографија на која позираше целосно гола и тоа само неколку дена пред официјалниот термин за породување.

Имено, Ешли е позната како застапничка на љубовта кон сопственото тело и ова не е прв пат да објави фотографија на која е целосно гола.

Да се потсетиме, ова е нејзината прва бременост, а дете очекува со сопругот Џастин Ервин. На својот Инстаграм профил во август ја објави оваа среќна вест и додаде дека „на тој ден пред 9 години се омажила за љубовта на својот живот“, и дека годишнината ќе ја прослави со новиот член на семејство.

Слични објави

Вајнстин паднал во затворот, тврди дека има потрес на мозокот

Еспресо

Три хороскопски знаци со најлоша среќа во месец ноември

Igor

Лепа Брена во Куманово!

Igor

Домашна маст која ќе ви помогне при проблеми со враснати и задебелени нокти

Igor

Му ги покажа голите гради на играчот и доби забрана за на сите стадиони (ВИДЕО)

Igor

Гвинет Палтроу стави маска да се заштити од коронавирусот и даде совети за заштита! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

два + 6 =

Слични објави

Во домот на Џенифер Лопез ни во карантин не е досадно: Погледнете го семејниот танц кој стана хит на социјалните мрежи!

Еспресо

ДЕЈВИД И ВИКТОРИЈА РАЗГОЛЕНИ НА ЈАХТА: А, потоа тој ги спушти боксерките (ФОТО)

Igor

Драмата продолжува: Мајката на славниот пејач шокираше со неговата фотографија од болничкиот кревет (ФОТО)

Igor

Се е поинаку откако стави силиконски гради: Ова се најжешките фотографии на водителката Елена Стефановска (ФОТО)

Igor

НАУКАТА ОТКРИВА: Зошто жените обожаваат уметници?

Igor

Трикови со кои ќе го победите непријатниот мирис на потта

Igor