(Видео) Цеца и Анастасија го „украдоа шоуто“ на премиерата на филмот „Недеља“: В очи паѓа скапата бунда на Анастасија

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзината ќерка Анастасија Ражнатовиќ вечерва дојдоа на премиерата на филмот „Недеља“ која се случува во Белград. Филмот за легендарниот пејач Џеј Рамадановско се чекаше со нетрпение, а Цеца ја отпеа песната „За крај“ која ќе се најде во филмот. Интересно е што Цеца и Анастасија … Продолжи со читање (Видео) Цеца и Анастасија го „украдоа шоуто“ на премиерата на филмот „Недеља“: В очи паѓа скапата бунда на Анастасија