Харис Џиновиќ проговори за интимните односи со Мелина: „Дојди во соба…“

Познатиот пејач Харис Џиновиќ, одлучи да си ја отвори душата за разводот со Мелина Џиновиќ, модна дизајнерка, а деталите од разделбата не престануваат да ја шокираат јавноста. Во големото интервју што го даде за емисијата „Сцена“ што се емитува на српската телевизија „Блиц“, Харис во својата вила во Сењак откри … Продолжи со читање Харис Џиновиќ проговори за интимните односи со Мелина: „Дојди во соба…“