МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА ОКТОМВРИ: Што велат планетите во полето на љубовта и кариерата

Овен Ве очекуваат големи настани на љубовно поле. Можни се конфликти со партнерот и нема да добиете одговор на многу прашања. Постои ризик од предавство и измама во врската. На полето на кариерата ве очекува напнат почеток на октомври, но од 19-ти, ситуацијата се менува на подобро. Околу 23 октомври, … Продолжи со читање МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА ОКТОМВРИ: Што велат планетите во полето на љубовта и кариерата