Наши миленици: ЗОИ

Ова е нашата Зои. Таа е вдомена и има само една година. Многу е дружељубива и си игра со секое куче. Најголема љубов ѝ е Миланче, иако тој не ја „ферма“. Препознатлива е по нејзините големи уши и енергичност. Омилена играчка ѝ е нејзиното јаже. Зои живее во најхуманото и најскромно семејство во маалото.

Слични објави

Имате акни на грбот? Проверете дали и вие ја правите оваа грешка

Igor

Секоја жена од стил треба да знае: Вака се носат белите пантолони! (ФОТО)

Igor

Цветниот фустан на Кејт Мидлтон станува летен хит! (ФОТО)

Еспресо

Здравје во чинијата: Њоки од палента кои веднаш ќе ви дадат сила (РЕЦЕПТ)

Igor

Двете се прекрасни и неверојатно си личат: Ќерката на Жизел Бундхен копија на мама! (ФОТО)

Igor

Австралиската Ким Кардишијан е помеѓу најпопуларните фитнес блогерки на светот (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

11 − 2 =

Слични објави

Мини сукња: Како да ја комбинирате за да изгледате ОДЛИЧНО во секоја прилика (ФОТО)

Igor

Зошто жените изневеруваат: Се чини дека за тоа е виновна биологијата!

Еспресо

Ова е најбараната ташна на светот, чини 525 долари и во моментов ја чекаат 120.000 луѓе!

Igor

Ема Гуди зема плата од 65.000 евра за да го чува угледот на кралското семејство

Еспресо

Со еден потег и ја уништил првата брачна ноќ – „Беше одвратно!“

Еспресо

Бидете модерни во боите на зајдисонцето (ФОТО)

Igor